شرکت سودیکو موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شد.

> شرکت سودیکو موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شد <

 

شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته‌گری و قطعات صنعتی ایران (سودیکو)، در مسیر توسعه و بالندگی خود با برنامه ریزی منسجم و هدفمند و با رعایت کلیه الزامات سه استاندارد مدیریتی ایزو 9001، ایزو 45001 و ایزو 14001، موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS، از شرکت TRB نماینده DAKKS آلمان گردید. گواهی‌نامه اخذ شده دارای بالاترین اعتبار از مراجع صدور بین‌المللی (CB)، تحت اعتبار IAF و ASCB می باشد.

 

شرکت سودیکو در راستای بهبود خدمات و ارتقای سطح رضایت مشتریان، ایجاد محیط کاری منظم و نیز افزایش بهره وری سازمانی، مفتخر به اخذ بروزترین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، ایزو ۹۰۰۱ گردید و در راستای انطباق با الزامات سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و با استفاده موثرتر از منابع، جهت کاهش خطرات ناشی از محیط کار، مفتخر به دریافت سیستم مدیریتی، ایزو ۴۵۰۰۱ گردید. شرکت سودیکو همچنین در راستای شناسایی فعالیت ها و تاثیرگذاری آن بر روی محیط زیست در راستای کاهش این تاثیرات و یا از بین بردن آن و یا به عبارتی جهت کنترل جنبه های زیست محیطی مفتخر به پیاده سازی و اسقرار سیستم مدیریت زیست محیطی، ایزو 14001 گردید.

 

محمدپور مدیر عامل سودیکو، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات کلیه کارکنان در راستای برآورده سازی الزامات این سه استاندارد، از روحیه همدلی و تلاش بی‌وقفه پرسنل شرکت سودیکو تمجید نمود و عنوان نمود: ثابت قدم بودن شرکت سودیکو در مسیر رشد و تعالی، رکن اصلی فعالیت‌ این سازمان می باشد و ما همواره در مسیر بهبود مستمر به راه خود ادامه خواهیم داد. این موفقیت را به شرکت سودیکو و گروه خودروسازی سایپا تبریک می‌گوییم.

 

کاربران آنلاین: 0

بازدیدکنندگان امروز: 42

بازدیدهای امروز: 46

کل بازدیدکنند‌گان: 62814

کل بازدید ها: 218898